Güzel Sözler » Yağmur Sözleri

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Yağmur Sözleri Resimli Yağmur Sözleri yer almaktadır.

Yağmur Sözleri

» Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…
» Üzüntüm gökyüzünde yağmur yüklü bir bulut, yağsam seni incitirim, yağmasam kendimi..
» Büzülüp kalmıştım yokluğunun başucuna, Yağmur yağıyordu canımı acıtarak…
» Bir sabah uyanırız, uyanır uyanmaz öperim seni sandım ben.Bir gün yağmur yağar, ıslanırız. Saçların da ıslanır. Saçların bahar kokar, ellerim saçlarına sarılır, ellerim kirinden arınır sandım. Ne bileyim başımı dayayıp omzuna yumunca gözlerimi, geçer gibi geldi hepsi. Her şey biter gibi geldi işte. Unuturum gibi geldi bana. Dağılırsın gibi geldi sonra. Bu kadar özlemin arasında yokluğuna, alışılırmış gibi geldi. Gidişine bir yalan uydurulabilirmiş gibiydi. Öyle değilmiş. Hiç olmayacakmış öyle. Ne bileyim işte mutlu oluruz gibi gelmişti bana. Olamadık. Olamazmışız.
» Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
» Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…
» Yükle yalnızlığının bütün gri bulutlarını sırtıma. Vücudum yağmur sonrası toprak koksun.
» Yalnızca yağmur yağdığında seviyorum bu şehrin insanlarını; herkesin yüzü ıslak, başları eğik, herkes benim hep olduğum gibi.
» Sevdanı bulutların üzerine yazmışsın. Yağmur olarak dökülüyor gözlerimden.
» Yağmuru seviyorum belki benim yerime ağladığı içindir...
» Yağmur yağsın da varsın kerpiççi ağlasın
» Rüzgârlı havanın kuytusu, yağmurlu havanın uykusu
» Onmadık yılın yağmuru harman vakti yağar
» Nisan yağmuru; altın araba, gümüş tekerlek
» Mısıra “yağmur geliyor” demişler, “çapan birlik mi?” demiş
» Bahtsızın bağına yağmur, ya taş yağar ya dolu
» Arsızın yüzüne tükürmüşler “yağmur yağıyor” demiş
» Altın yerde paslanmaz, taş yağmurdan ıslanmaz
» Abanın kadri yağmurda bilinir
» Islanmışın yağmurdan korkusu olmaz
» Çiftçiye yağmur, yolcuya kurak; cümlenin muradını verecek Hak
» Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.
» Yağmur yağmayınca, sel uyanır mı?
» Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağ mur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güne şi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açın ca gölgeye kaçıyorsun, rüzgârı sevdiğini söylüyorsun ama rüzgâr çıkınca pence reni örtüyorsun. İşte bundan korkuyo rum, çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun.
» Sesini değil, sözünü yükselt!. Yağmurlar dır büyüten zambakları, gök gürültüleri değil.
» Yağmuru sevmezse, gökkuşağı renksiz olur.
» Nisan yağmuru, mayıs çiçeği getirir.
» Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN
» Bulutlara yükledim hasretimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?
» Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!
» Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni seni sevdiğim kadar sevebilmen için?
» Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
» Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.
» Dertlerin kum tanesi kadar küçük sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..
» Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..
» Yağmadan gürleyen insanlar hiç bir zaman dikkate alınmazlar...
Resimli Yağmur Sözleri
Yağmur Sözleri Yağmur Sözleri Yağmur Sözleri Yağmur Sözleri
En Etkileyici Yağmur Sözleri Resimli Yağmur Sözleri Aşk'la İlgili Sözler İndir Kısa Yağmur Sözleri Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler 2017 Etkileyici Resim Üzerine Yazılacak Yağmur Sözleri Uzun Mesajlar İndir En İlgili Sözler Yağmur Sözleri Bedava 2017 Etkileyici En Damar Yağmur Sözleri Kapak Yağmur Sözleri En Romantik Yağmur Sözleri Resimlere Yazılacak Yağmur Sözleri İndir Yağmur Sözleri Resim İndir Mesajlar Yağmur Sözleri Uzun Mesajlar Kısa Yağmur Sözleri Sevgiliye Sözler İndir

Tüm Hakları Saklıdır Yağmur Sözleri © Güzel Sözler 2017 Model Sözler Kozakli.Net'de - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Yağmur Sözleri

Yağmur Sözleri, Yağmur Sözleri Kısa, Yağmur Sözleri Sevgiliye, Yağmur Sözleri 2017, Yağmur Sözleri Anlamlı, Yağmur Sözleri ilgili, Yağmur Sözleri Sms, Yağmur Sözleri Uzun, Yağmur Sözleri İndir, Mesajları, Uzun Yağmur Sözleri, Kısa Yağmur Sözleri Uzun Yağmur Sözleri Kapak, Yağmur Sözleri Komik, Yağmur Sözleri Yeni, Anlamlı Yağmur Sözleri, Resimli Yağmur Sözleri, En İlgili Yağmur Sözleri, En Damar Yağmur Sözleri
resim

Güzel Sözleri Güzel Sözleri