Güzel Sözler » Kısa Rap Sözleri
Bu Sayfada Kısa Rap Sözleri yer almaktadır.

Kısa Rap Sözleri

Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalarda yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız.

İblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim. Çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım.. (Sagopa Kajmer)

İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var, dışımda Charlie Chaplin gülüşü.. (Sagopa Kajmer)

Hasret yakar beni gecelerde ağlarım. Günden güne hep çatlıyor sabır taşım. İstediğin buydu demek sahtekar gözyaşların! (Asır Mecazi)

Dert üstüme biniyor, yarim beni pice satıyor! Beni kimse anlamıyor. Gör halim yaman, perişan. Gözgöze geldik inan utan! Çek git hayatımdan.. (Asır Mecazi)

Anlatılacak çok şey varken hangisinden başlasam? Benden mi, senden mi, maziden mi hesap sorsam? Kinle doldu bak bu sayfalar. Neden mi? Bitti artık! Sormam ki geçmişi herşeyi geride bıraktık. Ben ağlarken birileri gülüyor evet biliyorum. Ben ağlarken hergün kinle doluyorum bilirmisin? Bu sözleri yazarken senli günleri düşledim. umutlarla bekledim.. (6.His)

Ağlar gözlerim tribim duygusala oluverir. Ayrılmak bu damarlardan aynı dudaktan kan içtirir. Arkana bakmak çok anlamsız yaşlı çocukluğun seni ele verir. Bak bir bulut hemde karamsar, bir gece yarısı ıslatabilir. (Vale)

Beni bana sormayın henüz kendimi bulamadım zaman yalan söyledi bana.. ben bir dileği tutamadım, alnıma yazılan yazımı bulamadım.. Yaşamayı bana sormayın ben o zevki hiç tadamadım.. Şeytana uyupta düşene bi tekmede ben vuramadım.. Kaderime çizilen yolu bulamadım.. (Polemick)

Gel koşalım mavilere: Umuttur rengiyle.. Gel koşalım yeşillere: Gerçeğin içinde.. Bırakalım ne var ne yoksa hepsini geride.. Gel gidelim bu şehirden ikimiz el ele.. (Kehanet)

Yağmur yağdı bu gece, istedimki üşüme.. Şiirlerden yorgan yaptım öyle örttüm üstüne.. Benden nefret etsen bile şarkılarıma küsme.. Ondan nefret etsem bile küsmüyorum hüzüne... (Canfeza)

Bensizliğe adım atarken, sakın ha düşme kayıp.. kalbe çelenk gönder, sol tarafa yaptırdım senden anıt! (Azap Hg)

Sensiz geceler artık beni bekler! Nerdeler? Senin için ölürüm diyenler, hani nerdeler? Seni asla bırakıp gitmem diyen melekler, hangi cehennemdeler? Bana söylesinler.. (Asır Mecazi)

Hayat kısa gel barışalım artık, pişman olmamak için! Ölüm yakın belki gel artık, pişman olmamak için! (Asır Mecazi)

Ayrılığın vakti olmaz, sensiz yaşanmaz. Dönersen bir gün eski günler bulunmaz! Hayatıma prangalar vurdun, mutlu mu oldun? Kalbimde ki sevgi bahçesini soldurdun.. (Asır Mecazi)

Tutunduğum dal kopuyor! Hayatta çekilmez oluyor.. Gene sıkıntı gene sarıyor, ruhumdan uzaklaşmıyor.. (Asır Mecazi)

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Kısa Rap Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Kısa Rap Sözleri Kısa, Kısa Rap Sözleri Uzun, Kısa Rap Sözleri Yeni ve En İlgili Kısa Rap Sözleri Anlamlı En Güzel Kısa Rap Sözleri Etkileyici Duygusal Kısa Rap Sözleri Aşk Sözleri Güzel Sözler İndir
Sozleri