Güzel Sözler » İyi Geceler Mesajı
Bu Sayfada İyi Geceler Mesajı yer almaktadır.

İyi Geceler Mesajı

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim.

Gündüz benimle gece seninle olsun bebeğim iyi geceler

Yatak ,yorgan, yastık olarak evett diyoruz 3 evettle uğurluyoruz İYİ GECELER :) :)

En güzel rüyandan en mutlu sabahına uyanman dileğiyle..iyi geceler..

güzel bir sabaha uyanmanız dileklerimle İYİ GECELER ..

Karanlık geceye yakışıyor sadece Yüreğiniz hep aydınlık olsun iyi geceler...

Hayırlı geceler tatlı uykular aydınlık güzel günlere uyanmanız dileğiyle iyi geceler.

Kalbinize nur, hanenize huzur dolsun, yüreğinizdeki güzellik ve umutlarınız hiç tükenmesin. Hayırlı geceler.

Biliyorum çok uzaktasın sesimi duymazsın iyi geceler gözümün görmediği yüreğimin hissetiğine...

Sen benim gözümün daldığı, yüreğimin yandığı ve aklımın kaldığı tek gerçeksin iyi geceler

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun

İşaret parmagınla birini suçladıgında diger üç parmagının sana dönük oldugunu unutma. iyi qeceler

GeceIerin Sıcak RüyaIarın Candan OIsun Sana iyi geceIer OIsun..

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

Hayırlı geceler tatlı uykular aydınlık güzel günlere uyanmanız dilegiyle iyi geceler.

Büyüklere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için birtanem iyi geceler.

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin. iyi geceler

Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hakedenlerdensin.iyi geceler

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Yastığa Başımı Koyduğumda Hayalin geliyor Karşıma Hayalinle Konuşuyorum Yatağımda Gözlerimi Bu gecede Senin için Kapatıyorum Senli Rüyalarıma iyi Geceler Aşkım..

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Seni Sadece Gün başlangıcında değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en Tatlı Rüyalarımsın Sevgilim iyi geceler diliyorum.

Yastığa Başını koyduğunda bütün kötülükler senden uzak olsun, sadece beni düşün ve beni gör işte o zaman rüyanın tadına varacaksın iyi geceler bitanem.

Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler dilberim.

Yaşadığım her günün gecesine adını yazdım, Bu gece tatlı rüyalar diliyorum ALLAH tan işte o rüyada sensin benim için sevgilim Senin kadar tatlı ve güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler.

Soğuk yatağımı süsleyen Sıcacık rüyalarımsın sevgilim, iyi geceler aşkım

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim iyi geceler.

Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldızlara bak sakın unutma. iyi geceler aşkım

Kalbim Attıkça Rüyalarda Buluşacağız sevgilim, ne zaman ölürsem işte o zaman ruhum seninle olacak bebeğim. iyi geceler.

Sana iyi geceler mesajı atmak yerine iyi geceler öpücüğü vermek isterdim bebeğim, bir öpücük içimdekileri anlatmaya yeter sana sevdiğim, yinede iyi geceler AŞKIM

Şuan Bu gecenin en anlamlı dakikalarına girdim neden mi? Çünkü Az sonra uyuyacağım ve rüyalarımda sana sarılacağım sevgilim :) iyi geceler aşk meleğim.

Geceler ufacık bir ayrılık aramızda, rüyalarda olmasa çekilmez bu dünya :)) iyi geceler sevgilim.

Kalbin kadar iyi ve güzel bir gece diliyorum sana Aşkım, sen gecelerin en güzeline lâyıksın. iyi geceler sevgili.

Benim en güzel gece seni rüyalarımda gördüğüm gecedir sevgilim, bugün sende gecenin iyi geçmesini istiyorsan sende beni gör sevgilim hadi ikimizede iyi geceler

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle iyi geceler dilerim.

İyi Geceler Mesajı Dosta İyi Geceler Mesajı

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - İyi Geceler Mesajı

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

İyi Geceler Mesajı İle İlgili İyi Geceler Mesajı Kısa İyi Geceler Mesajı Uzun İyi Geceler Mesajı İndir İlgili Yeni İyi Geceler Mesajı Paylaş
Sozleri