Güzel Sözler » Ciddi Sözler

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Ciddi Sözler Resimli Ciddi Sözler yer almaktadır.

Ciddi Sözler

» En iyi erkek sevmesini bilip, karşısındaki bayandan birşey beklemeyecek kadar ciddi olandır.
» Ciddiliğin fazlası nefret doğurur, merhametin fazlası da otoriteyi azaltır.
» Bir memlekette adalet müessesesi sağlam kaldıkça, diğer herhangi bir müessesenin ciddi surette bozulması- na imkan kalmaz.
» Ölümün olduğu bu dünyada, hiç bişey çokta ciddi değildir aslında ...
» Ciddiyet zihin eksikliklerini örtmek için icat edilmiş bir tavırdır. François de la Rochefaucould
» İlkokuldɑ nöbetçi öğrenci diye bir şey vɑrdı. Bunlɑr işlerini çok ciddiye ɑlırlɑrdı, sɑnırsın Topkɑpı Sɑrɑyınının muhɑfızlɑrı.
» Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.
» Kızɑ; “seninle ciddi düşünüyorum.” Dedim, “ispɑtlɑ” dedi. Tɑkım elbise giyip oturdum kɑrşısınɑ, ülke sorunlɑrını konuşuyoruz.
» Ciddi Ciddi kalbim taşa döndü kışa döndü yürek fena halde göğsünde bana bir yer yok mu yaşardım himayende yani ciddi ciddi
» Sırasında ve zamanında gülmek ciddiyete engel değildir. Doğru yaşa, rahatça gül ve akıllıca söz söyle; o zaman ciddiyetine hiçbir leke gelmez..
Resimli Ciddi Sözler
En Etkileyici Ciddi Sözler Resimli Ciddi Sözler Aşk'la İlgili Sözler İndir Kısa Ciddi Sözler Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler 2017 Etkileyici Resim Üzerine Yazılacak Ciddi Sözler Uzun Mesajlar İndir En İlgili Sözler Ciddi Sözler Etkileyici En Damar Ciddi Sözler Kapak Ciddi Sözler En Romantik Ciddi Sözler Resimlere Yazılacak Ciddi Sözler İndir Ciddi Sözler Resim İndir Mesajlar Ciddi Sözler Uzun Mesajlar Kısa Ciddi Sözler Sevgiliye Sözler İndir

Tüm Hakları Saklıdır Ciddi Sözler © Güzel Sözler 2017 Model Sözler Kozakli.Net'de - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Ciddi Sözler

Güzel Sözleri Güzel Sözleri