AnaSayfa » Rüya Tabiri

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada Erkek Bebek Görmek Ne Demek

Rüyada erkek bebek görmek, çok olmasını istediğiniz bir şeyin olacağına işarettir. Bekar bir genç kızın rüyasında erkek bebek görmesi hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve evleneceğine işaret eder. 
Mesleki hayatı iyi gitmeyen birisi rüyasında erkek bebek görürse, meslek hayatında büyük bir çıkış yaşayacağı yönünde tabir edilir. 
Rüyasında erkek bebek gören bir kimse hasta ise iyileşeceği yönünde tabir edilir. 
Rüyada bekar bir erkek, erkek bebek görürse evlilik zamanı gelmiş demektir. Rüyada görülen erkek bebek eğer henüz kundakta ise başa gelecek bir belanın kısa bir zaman sonra ortadan kalkacağı yönünde yorumlanır. 
Rüyasında evli ancak çocuk sahibi olmayan bir kadın bir bebek görmüşse onun erkek bebek istediğine delalet eder. Rüyada erkek bebeği ağlarken görmek, pek iyiye yorumlanmaz. Rüyada bebeğin üstünün kirli olması çok yakın zamanda bir ihanete uğrayacağına işarettir. İhanet edecek kişide tanıdık ve yakın biri olarak yorumlanır.
Rüyada erkek bebek doğurmak çok kısa bir zaman sonra sevinçli bir haber alınacağı yönünde yorumlanır. Rüyada erkek bebek aynı zamanda bozuk işlerin düzeleceğine ve beklenmedik bir anda ele toplu para geçeceğine işaret eder. 
Yaşlı ve hasta bir kimse rüyasında erkek bebek görmüşse, yakın zamanda hayatını kaybedeceğine işarettir. 
Rüyada erkek bebek sevmek, rüyayı gören kişinin bir düşmanı olduğuna ve bu düşman karşısında yenilgiye uğrayacağına işarettir. Rüyada görülen bebek eğer uzun boylu ve beyaz tenli ise düşmanın gizli biri olduğunu temsil etmektedir. 
Rüyada erkek bebek emzirmek, rüyayı gören kimsenin yakın bir zamanda gebe kalacağına ve kız evlat doğuracağına işarettir. Rüyada bir kadın kendi bebeğini emzirirken görmüşse ileride çok başarılı bir evlat sahibi olunacağına işarettir. 
Rüyasında bir kadın başka birinin erkek bebeğini emzirirken görmüşse, düşmanlık olarak tabir edilir. Yakın çevredeki kişilerin rüyayı gören kimse hakkında kötü düşüncelere sahip olduğunun göstergesidir.
Rüyada sütten kesilmiş bir erkek bebeği emziriyor görmek, hapse girmeye ya da bir hastalığa işaret eder. 
Rüyada erkek bebek yıkamak, feraha ve rahatlığa işarettir. Rüyada erkek bebeği eğer bir yaşlı kadın görmüşse ecelinin yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek hakkında detaylı bilgilendirme sayfası
Rüya Tabiri, Rüyada Erkek Bebek Görmek

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozaklı

Güzel Sözler - Resimli Sözler

haber