AnaSayfa » Kozaklı Termal Oteller

Kozaklı Grand Termal Hotel

Grand Termal Hotel

Konfor, kalite ve estetiğin kusursuz bileşimi. Özenle tasarlanmış, hoşca vakit geçirebileceğiniz, günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz modern mekanlarıyla.

Toplam 150 Odası Bulunan Tesisimizde; 2 Adet Kral Dairesi, 24 Adet Corner Suit, 1 Adet Engelli Odası, 122 Adet Standart Oda, 1 Konferans Salonu, 1 Adet Kongre Merkezi ( 500 Kişilik), 2 Adet Mescıt, Sinema Salonu ( 200 M2 130 Kişi) ,Lobby Bar, Şark Köşesi, Kür Merkezleri Bulunmaktadır.

Odalarda Termal Su, Merkezi Isıtma, Özel Double Küvet, Uydu Yayını, Direkt Telefon, Oda Servisi, Dijital Kasa, Minibar, Saç Kurutma Makınesi, Balkon, Zemin Halı Kaplıdır.

2 Adet Termal Havuz, 2 Adet Yarı Olimpik Yüzme Havuzu , 2 Adet Aqua Kaydırak ,2 Adet Aile Banyosu, 2 Adet Türk Hamamı, 2 Adet Sauna, Kese Odaları, Masaj Odaları, Çamur Banyoları.

Minibar, Bilardo, Telefon, Masaj, Oda Servisi, Masa Tenisi, Langırt, Kese, Wellness Sağlık Ve Yaşam Merkezi, Aile Banyosu.

Türk Hamamı, Sauna, Emanet Kasa, Wriless İnternet, Sinema, Termal Havuzlar, Bornoz, Soğuk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Aqua Kaydırak , Otopark.

4 Adet Çocuk Havuzu

TERMAL SUYUN ÖZELLİKLERİ,

Kaplıca Suyu mg/L Olarak toplam mineral konsantrasyonu: 2221.9 mg/L. kaynak, çıkış sıcaklığı 93 C olan termomineralli su'dur.

Termal ve sağlık dolu bir atmosferde sıradan organizasyonların dışına çıkmak ve konuklarımıza Konfor, kalite ve estetiğin kusursuz bileşimi ile güzel anlar yaşatmak için doğru adrestesiniz. 225 m2 genişliğinde 150 kişilik çok amaçlı salonumuz & 45 m2, 35 kişilik ve 40 m2 30 kişilik toplantı salonlarımız & 600 m2 genişliğinde tavan yüksekliği 4,50 cm olan sineme düzeninde 500, sınıf düzeninde 300 , U masa düzeninde 150 kişilik çok amaçlı kongre merkezimiz mevcuttur.

Tesisimizde arta kalan boş vakitlerinizi değerlendirmeniz için aktivitelerimizden bazıları; Bay-bayan Kapalı Termal Yüzme Havuzları, Sauna, Çocuk Yüzme Havuzları, Bilardo ve Masa Tenisi, Oyun Salonları, Şark Köşesi...

TERMAL KAPLICA SUYU,

Hekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların (romatiod artrit, ankilozun spondilit başta olmak üzere) kronik dönemlerinde: kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi nonintlamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, stres bozukluğu, nörovejetatif distoniler örneklerindeki gibi genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

Kozaklı Grand Termal Hotel  Nevşehir İli, Kozaklı İlçesi Termal Bölgesi, Şehir Merkezine 100 Metre, Ankara’ya 260 Km, Kırşehir’e 85 Km, Nevşehir’e 85 Km, Kayseri’ye 85 Km Nevşehir Havaalanına 80 Km, Yozgat 85 Km, Kayseri Havaalanına 90 Km Mesafededir.

Adres : Ftr Hastanesi Karşısı Kaplıca Caddesi NO: 136 - 50600 - Kozaklı / Nevşehir

Telefon : 0 384 471 2300

Nevşehir - Kozaklı Grand Termal
Kozaklı Termal Oteller, Kozaklı Grand Termal Hotel

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozaklı

Güzel Sözler - Resimli Sözler

haber